Inżynier ds. materiałowych
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
11. 9. 2024

23_4340375

Obowiązki

  • Praca przy realizacji Projektu Obwodnicy Koźmina Wielkopolskiego,
  • Przygotowywanie i katalogowanie wniosków materiałowych,
  • Zgłaszanie i katalogowanie badań laboratoryjnych,
  • Kontrola zgodności badań ze Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót,
  • Ewidencjonowanie wniosków materiałowych,
  • Ewidencjonowanie i wykonanie Programu Zapewnienia Jakości,
  • Obecność przy wykonywaniu badań,
  • Przekazywanie dokumentów do Inż. Kontraktu,
  • Weryfikacja zgłaszanych badań,
  • Kontakt z laborantami na budowie,
  • Wykonywanie zestawień tygodniowych badań laboratoryjnych,
  • Wprowadzenie danych do tabeli kolaudacyjnej,
  • Zlecanie badań w porozumieniu z kierownictwem budowy.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego - inż./mgr, preferowany kierunek budownictwo
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,
  • Dobra znajomości obsługi komputera - MS Office, AutoCad,
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • Znajomości rynku budowlanego w zakresie producentów/dostawców materiałów i usługodawców/podwykonawców dla inżynierii lądowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Nowoczesne narzędzia do pracy,
  • Pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • Możliwość zrobienia uprawnień,
  • Dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • Pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna).

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Poznań
  • Inżynier Poznań
  • Inżynier oprogramowania Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584