Inżynier ds. Jakości
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
NMC Polska Sp. z o.o.
9. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i ocena zgodności procesów produkcyjnych z zasadami systemu zarządzania jakością
  • Organizowanie i prowadzenie audytów wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Analiza wyników kontroli jakości i wdrażanie działań korygujących
  • Współpraca z innymi działami w zakresie rozwiązywania problemów jakościowych
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z systemem zarządzania jakością
  • Opracowywanie procedur i instrukcji dotyczących kontroli jakości
  • Doskonalenie procesów produkcyjnych w celu zwiększenia efektywności i jakości produkowanych wyrobów
  • Wdrażanie standardów jakościowych i przestrzeganie norm i regulacji dotyczących jakości produkowanych wyrobów
  • Szkolenie pracowników w zakresie zasad i procedur dotyczących kontroli jakości
  • Raportowanie wyników działań dotyczących jakości produkowanych wyrobów i procesów produkcyjnych.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe preferowany kierunek: zarządzanie jakością, zarządzanie produkcją, lub profil chemiczny
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego – podlegamy pod międzynarodowe audyty
  • Min. 3-letnie doświadczenie w dziale jakości, na podobnym stanowisku
  • Umiejętność stosowania narzędzi jakościowych (FMEA, 5why, ISHIKAWA, SPC, 8d, 4d) - odpowiadasz za reklamacje
  • Wiedza z zakresu zagadnień i procedur dotyczących zarządzania systemami jakości
  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne – codzienna współpraca z innymi działami
  • Dobra organizacja pracy – mamy różne procesy produkcyjne i ponad 1000 różnych produktów
  • Znajomość systemu SAP
  • Doświadczenie w produkcji – branży Tworzyw Sztucznych
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę w międzynarodowym środowisku w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Stabilność i bezpieczeństwo - pierwsza umowa na okres jednego roku
  • Benefity - pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne)
  • Ubezpieczenie grupowe z wizytami u specjalistów
  • Dużą niezależność i samodzielność w działaniu
  • Otwartość na kreatywność i realizację własnych pomysłów
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, z praktyczną możliwością wykorzystania j. angielskiego

  • Praca Zabrze
  • Kontroler jakości Zabrze
  • Inżynier Zabrze
  • Specjalista ds. ofertowania Zabrze
  • Specjalista ds. Zarządzania Zabrze
  • Specjalista ds. Eksportu Zabrze
  • Specjalista ds. transportu Zabrze
  • Specjalista ds. HR Zabrze
  • Specjalista ds. turystyki Zabrze
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Zabrze
  • Specjalista ds. finansów Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544