Inżynier ds. dokumentacji
  • Ciechanowiec
Ciechanowiec, Ciechanowiec, podlaskie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
1. 9. 2024

23_4328775

Obowiązki

  • tworzenie i nadzór nad realizacją harmonogramów w kontraktach budowy dróg i mostów,
  • aktualizacja harmonogramów w oparciu o rzeczywisty postęp robót lub prac projektowych,
  • przygotowywanie raportów dobowych, tygodniowych oraz miesięcznych z postępów prac,
  • ścisła współpraca z Dyrektorem projektu, Kierownikiem budowy oraz Kierownikiem robót celem aktualizacji oraz optymalizacji procesu budowlanego,
  • analiza zagrożeń oraz przyczyn występowania kolizji lub opóźnień realizacyjnych.
  • bieżąca analiza dokumentacji,
  • przygotowywanie PZJ itp.

Wymagania

  • wykształcenia średniego lub wyższego technicznego: kierunek budownictwo lub pokrewny,
  • min 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – związane z tworzeniem lub aktualizacją harmonogramów,
  • umiejętności pracy w zespole i organizacji pracy własnej,
  • umiejętności komunikacji,
  • znajomości programów m.in. MS Office, MS Project (ew. Primavera),
  • język angielski – mile widziany.

Oferujemy

  • pracę na ciekawym projekcie drogowym w woj. podlaskim,
  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • narzędzia do pracy,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę,
  • ambitne wyzwania zawodowe,
  • dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • finansowanie i dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport, opieka zdrowotna, ubezpieczenia na życie, ZFŚS).

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Ciechanowiec
  • Inżynier Ciechanowiec
  • Ciechanowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584