Inżynier Budowy, Zabrze
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Śląskie, Polska
Lepsza Praca
6. 6. 2024

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.
Dla naszego klienta, generalnego wykonawcy obiektów przemysłowych w Zabrzu, poszukujemy osoby na stanowisko:
Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Zabrze
Zakres obowiązków:
- Koordynacja całego procesu budowlanego wg harmonogramu
- Koordynowanie pracy pracowników i podwykonawców,
- Nadzór nad zamówieniami materiałów budowlanych i sprzętu budowlanego,
- Wsparcie w sporządzaniu przedmiarów i obmiarów robót,
- Rozliczanie kosztów wykonanych robót, protokołów, odbiorów prac podwykonawców,
- Przygotowywanie zapytań ofertowych dla wykonawców
- Tworzenie dokumentacji powykonawczej,
- Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.
Oczekujemy doświadczenia na takim lub podobnym stanowisku.
Oferujemy satysfakcjonujące warunki finansowe w zależności od doświadczenia wybranego kandydata.
Osoby zainteresowane, proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Praca Zabrze
  • Inżynier Zabrze
  • Inżynier oprogramowania Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055