Inżynier budowy
  • mazowieckie
mazowieckie, mazowieckie, Polska
NAFIBUD S.A.
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • nadzór i koordynacja nad pracami budowlanymi żelbetowymi oraz wykończeniowymi
  • realizacja zadań zgodnie z harmonogramem i przyjętymi standardami
  • kontrola jakości, terminowości i zgodności prac z dokumentacją techniczną
  • kierowanie brygadami budowlanymi

Praca w województwie mazowieckim.
Wymagania:

  • wykształcenie o profilu budowlanym (wykształcenie wyższe techniczne - ukończony kierunek budownictwo)
  • doświadczenie w wykonywaniu i nadzorowaniu prac budowlanych, w szczególności żelbetowych będzie dodatkowym atutem
  • znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność, umiejętność poszukiwania rozwiązań
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat B
  • mile widziane uprawnienia budowlane

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz przejrzyste warunki zatrudnienia
  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach
  • pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wynagrodzenie brutto: od 4500 do 5500 (na początek)
  • praca na umowę o pracę bądź umowę zlecenie

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

  • Praca mazowieckie
  • Inżynier Wysokie Mazowieckie
  • Inżynier mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567