Inżynier budowy
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
e-work HR Company Poland
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Nadzór nad realizacją prac budowlanych zgodnie z harmonogramem i projektem

Koordynacja działań podwykonawców i dostawców

Kontrola jakości wykonywanych prac oraz materiałów budowlanych

Zarządzanie dokumentacją techniczną i budowlaną

Przestrzeganie przepisów BHP i dbanie o bezpieczeństwo na placu budowy

WYMAGANIA:

Doświadczenie min. 2 latana podobnym stanowisku

Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budownictwa

Znajomość przepisów prawa budowlanego i norm technicznych

Umiejętność obsługi oprogramowania CAD oraz innych narzędzi inżynierskich

Umiejętność pracy w zespole i doskonała organizacja pracy własnej

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Pracę od poniedziałku do piątku w g. 7.00 - 17.00 ( 7.00 - 15.00 lub 9.00 - 17.00)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia + premia roczna
  • Auto służbowe

  • Praca Poznań
  • Inżynier Poznań
  • Inżynier oprogramowania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836