Inżynier Budowy ds. Mechanicznych (Rurociągi)
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
Aldesa Polska Services Sp. z o.o.
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Inżyniera Budowy w branżach orurowania oraz mechanicznej. Stanowisko to jest idealne dla osób, które dobrze odnajdują się w szybkim tempie pracy, oraz są gotowe na podjęcie ciekawych wyzwań związanych z realizowanym Projektem.

Praca w międzynarodowym zespole, przy realizacji projektu OSBL w Płocku.

Zakres zadań:

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej w zakresie orurowania;
  • Weryfikacja dokumentacji w zakresie branży mechanicznej;
  • Nadzór nad prowadzonymi pracami z branż orurowania i mechaniki;
  • Nadzór nad terminowością i jakością realizowanych prac;
  • ścisła współpraca z przedstawicielami pozostałych branż;
  • udział w koordynacji prac między branżami;
  • pomoc w prowadzeniu dokumentacji budowy;
  • raportowanie postępu prac.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanika lub pokrewne;
  • Doświadczenie w pracy na budowie min. 2 lata na stanowisku inżynierskim;
  • Mile widziane uprawnienia SEP;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie - warunek konieczny;
  • Znajomość pakietu MS Office, AutoCad, Navisworks;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, projektowej, w szczególności rysunków izometrycznych oraz P&ID;
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem;
  • Dokładność, sumienność, i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy;
  • Praca stacjonarna;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach projektu przemysłowego;
  • Możliwość rozwoju zawodowego u boku doświadczonych specjalistów;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych.

  • Praca Płock
  • Inżynier Płock
  • Inżynier Mały Płock
  • Inżynier płocki
  • Inżynier oprogramowania Płock
  • Specjalista ds. Sprzedaży Płock
  • Specjalista ds. Zakupów Płock
  • Specjalista ds. marketingu Płock
  • Specjalista ds. ofertowania Płock
  • Specjalista ds. Zarządzania Płock
  • Specjalista ds. Eksportu Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836