Inżynier Budowy/Asystent Kierownika Projektu
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Arche Restauracje Sp. z o.o.
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • codzienna kontrola jakości i terminowości wykonania robót na powierzonym odcinku,
  • koordynacja pracy podwykonawców,
  • proponowanie rozwiązań technicznych i optymalizacji,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji,
  • wykonywanie obmiarów i przedmiarów,
  • wyszukiwanie dostawców i podwykonawców,
  • nadzorowanie porządku i przestrzegania zasad BHP oraz p.poż podczas wykonywanych robót.
  • wsparcie kierownika projektu w bieżących działaniach
  • współpraca z projektantami, wykonawcami oraz organami administracji publicznej
  • pozyskanie ofert od dostawców i wykonawców
  • przygotowanie umów / zamówień
  • archiwizowanie dokumentacji budowy, dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • wstępna weryfikacja faktur pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym
  • udział w spotkaniach, przygotowywanie notatek, pism, wniosków urzędowych itp.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (min. inżynier)- specjalizacja Budownictwo,
  • dobra znajomość MS Office i programów typu CAD,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie.
  • Inicjatywa, operatywność i sumienne podejście do powierzonych zadań

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.
  • Zniżki na pobyty w hotelach ARCHE

ARCHE S.A.

Witamy Optymistycznie każdego naszego Gościa, któremu dajemy możliwość poznawania regionów dotąd nieodkrytych i spędzenia niesamowitych chwil w historycznych obiektach. W sieci hoteli Arche inspirujemy się tradycją i historią, dlatego każdy nasz hotel to wyjątkowe miejsce, wyznaczające zupełnie nowy i niespotykany kierunek w hotelarstwie. Kochamy niecodzienność, podążamy swoimi ścieżkami i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Jeżeli chcesz pracować w przyjaznym miejscu i dbającym o potrzeby innych aplikuj do nas.

Grupa Arche SA - W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy chętnych osób do pracy jakoInżynier Budowy/Asystent Kierownika Projektu.