Inżynier Automatyk
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Experum HR
23. 11. 2022

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od 27 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

8863/IA

Obowiązki

  • uruchamianie systemów automatyki,
  • weryfikacja dokumentacji projektowych, specyfikacji technicznych dotyczących odbioru robót i wykonania oraz przedmiarów robót i kosztorysów,
  • opracowanie projektów i koncepcji systemów automatyki HVAC i BMS,
  • planowanie prac oraz optymalne wykorzystanie posiadanego i wynajmowanego sprzętu,
  • nadzorowanie podwykonawców,
  • kontrolowanie terminowego wykonywania prac.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego – nazewnictwo techniczne,
  • znajomość systemów automatyki HVAC, budynkowej oraz BMS,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • znajomość programów typu CAD dla instalacji automatyki,
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • umiejętność kierowania i nadzorowania pracy zespołu pracowników.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • system premiowy,
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do pakietów medycznych, sportowych i nauki języków obcych oraz ubezpieczenie na życie),
  • rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji.

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Janusza Dziewita prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Experum HR JANUSZ DZIEWIT, ul. Karola Szajnochy 11/5, 50-076 Wrocław, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby obecnego procesu rekrutacji/obecnego i przyszłych procesów rekrutacji”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Wrocław
Wałbrzych
Katowice
Poznań

EXPERUM Human Resources