Inżynier/-ka Modelowania Predykcyjnego (Predictive Modeling Engineer)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Integer Group Services Sp. z o.o
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie developerów Power BI poprzez tworzenie prognoz, zestawów danych, statystyk stanowiących podstawę zasilającą raporty / analiz
  • przygotowanie danych/analiz, aktywne wsparcie analityczne inicjatyw i projektów realizowanych w Pionie Handlowym
  • tworzenie, rozwój i utrzymanie automatycznych procesów zasilających obiekty wykorzystywane przez obszar analiz i raportowania (DataBricks)
  • uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego i planów wieloletnich (prognozy wolumenowe), bieżące monitorowanie realizacji tych planów

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe w naukach statystycznych, analitycznych, matematycznych, ekonomicznych, inżynieryjnych
  • masz minimum rok doświadczenia na stanowisku związanym z analizą/modelowaniem danych (modele prognostyczne)/procesowaniem dużych zbiorów danych. Mile widziane doświadczenie z ML
  • pasjonuje Cię praca z danymi, ich analiza oraz poszukiwanie w nich odpowiedzi na postawione pytania i masz w tym obszarze praktyczne doświadczenie
  • świetnie radzisz sobie z dużymi porcjami danych oraz potrafisz samodzielnie przeprowadzić proces analityczny - zidentyfikowanie problemu, przeanalizowanie przyczyny, prześledzenie trendów, wykrywanie zależności między czynnikami, symulacja scenariuszowa wpływu, rekomendacja optymalnego wariantu, zrozumiałe przedstawienie wyników
  • operujesz językiem Python/R, bardzo dobrze posługujesz się językiem SQL oraz programem MS Excel (niezbędne w komunikacji z biznesem).
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w rozwiązaniach chmurowych - Azure/AWS/Google
  • posiadasz umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (możliwa współpraca z obszarami Sales z Europy Zachodniej)
  • lubisz pracować w zespole, chętnie nawiązujesz i budujesz nowe relacje, do pracy podchodzisz z pasją i zaangażowaniem oraz jesteś otwarty/-a na nowe wyzwania

To oferujemy

  • pracę w innowacyjnej firmie technologicznej o międzynarodowym zasięgu, która jest liderem branży logistycznej w Polsce
  • możliwość poszerzania kompetencji oraz zdobywania nowych
  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością
  • system kafeteryjny z możliwością wyboru benefitów, z których chcesz korzystać (np. Multisport, opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia i wiele więcej)
  • platformę e-learningową ze szkoleniami w formie filmów, magazynów, zadań i quizów
  • program rekomendacji pracowniczych
  • możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych, takich jak wolontariat InPost InHelp, Szlachetna Paczka czy wydarzenia sportowe (np. biegi sztafetowe)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Jak pewnie wiesz, w InPost bardzo dużo się dzieje! Głównym corem naszej działalności są urządzenia Paczkomat, które od lat produkujemy i projektujemy we własnym zakresie. Dodatkowo stale rozwijamy nasze portfolio usług i wprowadzamy na rynki nowe rozwiązania ułatwiające życie milionom ludzi.

Praca w naszej firmie to praca wśród najlepszych liderów w międzynarodowej firmie. Jako InPost działamy pod dwoma markami InPost i Mondial Relay, na rynku w Europie w tym w Polsce, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpani, Portugalii, Włoszech i w krajach Beneluxu. Jesteśmy innowacyjni, konkretni, proaktywni, a przede wszystkim, zorientowani na efekt biznesowy naszych działań.

W Obszarze Sprzedaży zajmujemy się przede wszystkim pozyskaniem Klienta. Wykorzystujemy do tego najróżniejsze kanały kontaktu począwszy od sprzedaży stacjonarnej tj. telefonicznej po Przedstawicielstwo Handlowe. Odpowiadamy m.in. za finalizację procesu sprzedażowego, opiekę nad klientami i budowanie z nimi długotrwałych relacji. Ważną częścią naszej pracy jest analiza rynku i bieżące monitorowanie działań konkurencji.

Jesteśmy liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych. Jeśli lubisz kiedy dużo się dzieje a adrenalina sprzedażowa tylko cię nakręca to #DołączDoNaszejPaczki i stań się jednym z naszych bohaterów!

  • Praca Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080