Introligator Poligraficzny- od zaraz!
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, Mazowieckie, Polska
OK JOB
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis
Miejscowość: Pruszków
Nazwa stanowiska Introligator Poligraficzny
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- Przestrzeganie zasad BHP i p.poż. - Przestrzeganie regulaminów, procedur, instrukcji i innych obowiązujących zasad. - Dbałość o powierzone mienie, wyposażenie i porządek w miejscu pracy. - Wykonywanie poleceń przełożonych.
- Zachowanie czystości linii produkcyjnej,
- Sprawdzenie wszystkich materiałów potrzebnych do wykonywania zlecenia przed przystąpieniem do realizacji,
- Przygotowanie zleceń do produkcji ( etykiety, kartony zbiorcze i inne materiały, jeżeli sa wymagane )
- Prawidłowe wypełnienie kart zlecenia ( GMP, ISO, 5S ),
- Zgłaszanie usterek i awarii maszyn do operatora.
WYMAGANIA
- Doświadczenie w pracy na introligatorni,
- Mile widziana praca na maszynach ( składarko sklejarkach ),
- Znajomość procesów poligraficznych,
OFERUJEMY:
- Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
- Pracę w systemie 3 zmianowym
- Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna
- Dofinansowanie do pakietów sportowych

  • Praca Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836