Instalator - Monter instalacji
  • Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Ecofan
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Instalator - Monter instalacji w domach jednorodzinnych oraz blokach

Opis stanowiska:

  • wykonywanie montażu instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych, hydraulicznych w tym wod-kan, elektrycznych, fotowoltaicznych dla budownictwa jednorodzinnego
  • praca lokalnie lub w delegacji od poniedziałku do piątku (wyjazdy od 1 do 5 dni bez weekendów)
  • system pracy od poniedziałku do piątku jednozmianowy

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu instalacji wentylacyjnych, hydraulicznych, elektrycznych, fotowoltaicznych, klimatyzacyjnych
  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie prowadzenia samochód dostawczych,
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
  • sumienność, dokładność, samodzielność.

Oferujemy:

  • pensja stała + prowizja od instalacji,
  • stabilne zatrudnienie

  • Praca Ożarów Mazowiecki
  • Monter Ożarów Mazowiecki
  • Ożarów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377