Inspektor/ specjalista do sekcji Zamówień Publicznych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
SZPZLO Warszawa-Ochota
9. 10. 2024

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Ochota skupia w swoich strukturach 11 jednostek organizacyjnych, posiada ponad 40 poradni specjalistycznych i pracowni diagnostycznych. Obejmujemy opieką zdrowotną ponad 60 tys. pacjentów, głównie zamieszkujących dzielnice Ochoty, Ursusa oraz gminę Raszyn.

Poszukujemy kandydatek/ kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • weryfikacja składanych wniosków o udzielenie zamówień publicznych;
  • przygotowywanie projektów specyfikacji warunków zamówienia;
  • przekazywanie wymaganych ogłoszeń i informacji do Urzędu Publikacji Unii Europejskiej i/lub Biuletynu Zamówień Publicznych;
  • zamieszczanie ogłoszeń i informacji na stronie internetowej prowadzonego postępowania-zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych;
  • przekazywanie wykonawcom specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz zaproszeń do składania ofert;
  • pisemne udzielanie wyjaśnień wykonawcom dotyczących materiałów przetargowych;
  • udział w pracach komisji przetargowej;
  • dokumentowanie postępowań;
  • prowadzenie spraw związanych z odwołaniami;
  • uczestniczenie w negocjacjach przed zawarciem umów w trybie z wolnej ręki;
  • przeprowadzanie postępowań w sprawach zamówień, których wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 130.000 zł;
  • przygotowywanie projektów umów w sprawach, do których nie stosuje się przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych
  • przygotowywanie umów do podpisu;
  • sprawdzanie poprawności i zgodności zabezpieczenia należytego wykonania umowy z wymogami specyfikacji istotnych warunków zamówienia;
  • weryfikacja składanych wniosków o udzielenie zamówienia dodatkowego lub uzupełniającego;
  • przeprowadzanie konkursów na świadczenia medyczne (fakultatywnie);
  • przygotowywanie aneksów do umów;
  • prowadzenie ewidencji i rejestru zamówień publicznych, konkursów na świadczenia zdrowotne i zawartych umów;
  • prowadzenie korespondencji w zakresie powierzonych spraw.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomiczne, administracja, zamówienia publiczne, techniczno-budowlane);
  • kilkuletnie doświadczenie w zamówieniach publicznych (minimum 3 lata);
  • znajomość przepisów z zakresu prawa zamówień publicznych, finansów publicznych;
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy własnej;
  • umiejętność prowadzenia postępowań oraz dokumentacji zgodnie z PZP;
  • opracowywanie planów zamówień publicznych;
  • umiejętność prowadzenia formalnej korespondencji, przygotowywanie pism;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook);
  • rzetelność, odpowiedzialność;
  • zdolność do pracy nad kilkoma zadaniami równocześnie przy zachowaniu oceny priorytetów;
  • inicjatywa/ przedsiębiorczość;
  • rzetelność i dbałość o jakość wykonywanej pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta multisport, ZFŚS);
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • nabycie doświadczenia zawodowego.

  • Praca Warszawa
  • Inspektor Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087