INSPEKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA (NR 2624)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
28. 9. 2024
od 4 670 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Oferta dotyczy: 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej.
Zakres obowiązków:
- nadzorowanie przestrzegania przepisów i zarządzeń dotyczących ochrony środowiska,
- wykonywanie zadań wynikających z regulacji ustawowych dotyczących ochrony środowiska w kompleksach administrowanych oraz użytkowanych przez 8K-PBOT,
- sporządzanie okresowych sprawozdań wymaganych prawem do instytucji państwowych i wojskowych w nakazanym terminie.
Rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy z możliwością dalszego zatrudnienia na czas określony.
Wymiar czasu pracy: pełen etat - praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 oraz zgodnie z harmonogramem powoływania żołnierzy OT na szkolenia.

Inne wymagania
Wymagania kwalifikacyjne:
1. Wykształcenie zgodne z wymaganiami kwalifikacyjnymi zawartymi w PUZP wykształcenie średnie + 3 lata doświadczenia lub wykształcenie wyższe + 1 rok doświadczenia. Wykształcenie związane z ochroną środowiska lub kierunki pokrewne. Doświadczenie zawodowe w obszarze specjalizacji stanowiska.
2. Znajomość pakietu Microsoft Office ( Word, Excel).
3. Dyspozycyjność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
4. Umiejętność logicznego myślenia, organizacji pracy własnej.
Dodatkowe/Mile widziane:
- ważne poświadczenie bezpieczeństwa umożliwiające dostęp do informacji niejawnych.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie zawodowe

  • Praca Bydgoszcz
  • Inspektor Bydgoszcz
  • Technik ochrony środowiska Bydgoszcz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ochrony danych Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392