Inspektor Nadzoru ds. Budowlanych Praca na zastępstwo,
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
SM Mistrzejowice
17. 10. 2024

Spółdzielnia Mieszkaniowa Mistrzejowice ogłasza konkurs na stanowisko
Inspektor Nadzoru ds. Budowlanych
Praca na zastępstwo,
przewidywany okres zatrudnienia od lutego 2025 do kwietnia 2026 roku
 Zakres obowiązków:
o przeprowadzanie przeglądów budowlanych rocznych, pięcioletnich,
o prowadzenie dokumentacji technicznej budynków,
o prowadzenie korespondencji z mieszkańcami w zakresie techniczno-eksploatacyjnym,
o nadzór na pracami remontowymi wykonywanymi przez firmy zewnętrzne w zakresie objętym posiadanymi uprawnieniami,
o określanie potrzeb oraz planowanie robót remontowych,
o przygotowywanie specyfikacji robót remontowo-budowlanych, uczestniczenie w procesie wyboru wykonawców robót,
o dbałość o dobry wizerunek SM Mistrzejowice.
 Nasze wymagania:
o wykształcenie wyższe – kierunek budownictwo lub pokrewny,
o uprawnienia budowlane wykonawcze, bez ograniczeń, w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
o członkostwo wraz z opłaconymi składkami w OIIB,
o brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
o znajomość prawa budowlanego oraz przepisów pokrewnych,
o znajomość zasad kosztorysowania oraz obsługa programów kosztorysowych,
o biegła obsługa komputera, znajomość programów Excel, Word, Auto Cad,
o dobra organizacja pracy, samodzielność,
o umiejętność pracy w zespole,
o komunikatywność,
o mile widziane doświadczenie w pracy w zarządzaniu budynkami wielorodzinnymi.
 Oferujemy:
o zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę na zastępstwo,
o praca w stałych godzinach pracy (40 godzin tygodniowo),
o dobrą atmosferę pracy, wsparcie przełożonego oraz współpracowników,
o możliwość zdobycia wiedzy poprzez udział w szkoleniach,
o pracę w zespole profesjonalistów.
Dokumenty aplikacyjne (CV) prosimy wysyłać mailowo na adres: @ lub złożyć w siedzibie Spółdzielni os. Tysiąclecia 42, Kraków, pok. nr 8 do dnia 15-11-2024 r.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie niezbędnej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Mistrzejowice” dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Mistrzejowice” w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Mistrzejowice” zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

  • Praca Kraków
  • Inspektor Kraków
  • Operator maszyn budowlanych Kraków
  • Pracownik na wysokościach Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894