Inspektor Nadzoru Budowlanego
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
BK BUD sp. z o.o.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Generalny wykonawca Inwestycji Budowlanych
Twoje zadania:

  • Wspieranie Kierownika Budowy w prowadzeniu projektów zgodnie z harmonogramem, budżetem i zasadami technicznymi.
  • Zarządzanie przetargami i negocjacjami z podwykonawcami.
  • Nadzór nad podwykonawcami oraz koordynacja ich pracy.
  • Kontrolowanie jakości i terminowości wykonanych prac.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Raportowanie postępów prac.
  • Utrzymanie rzetelnej dokumentacji budowy oraz przygotowywanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe w dziedzinie budownictwa.
  • Zdolności do szybkiego podejmowania decyzji i skutecznego rozwiązywania problemów.
  • Dobra znajomość MS Office oraz Autocad.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Gotowość do pracy w delegacji.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane doświadczenie w branży.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system premiowy motywujący do osiągania najlepszych wyników.
  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt B2B).
  • Stabilność zatrudnienia oraz możliwości rozwoju zawodowego.
  • Narzędzia niezbędne do pracy.
  • Kompleksowe wdrożenie oraz wsparcie doświadczonego zespołu.
  • Pracę w dynamicznym środowisku z energicznym zespołem.

  • Praca Wrocław
  • Inspektor Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210