Inspektor ds. Technicznych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Eurocash S.A.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

EUROCASH LOGISTYKA:

To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 24 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników.

Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

INSPEKTOR DS. TECHNICZNYCH

Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Kontenerowa 21

Pracownik administracyjno-techniczny.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Współpraca z dostawcami usług dla Centrum Dystrybucyjnego (naprawy, utrzymanie obiektu, przeglądy),
  • Współpraca z administratorem obiektu,
  • Nadzór nad pracą dostawcy serwisu wózków widłowych,
  • Samodzielne wykonywanie drobnych napraw na terenie biura i magazynu,
  • Współpraca z UDT,
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji w związku z utrzymaniem obiektu i wózków widłowych,
  • Odpowiedzialność za drobne zakupy wyposażenia dla magazynu
  • Rozliczanie faktur za naprawy oraz drobne zakupy

NASZE WYMAGANIA:

  • aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna,
  • znajomość pakietu MS Office w stopniu podstawowym,
  • samodzielność, skuteczność w działaniu i dyspozycyjność,
  • uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składu – mile widziane.

TO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego i premii uzależnionej od wyników pracy,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:
  • Pikniki letnie oraz atrakcje dla rodziny w Centrum Dystrybucyjnym;
  • Paczki i bony na Święta;
  • Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;
  • Program stypendialny dla dzieci Pracowników;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Prywatna opieka medyczna Medicover;
  • Karty sportowe;
  • Imprezy świąteczne;
  • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.
  • Rozbudowaną strukturę Centrum Dystrybucyjnego dająca możliwości awansu,
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe.

  • Praca Gdańsk
  • Inspektor Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. finansów Gdańsk
  • Pracownik ds. administracji Gdańsk
  • Specjalista ds. reklamy Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210