Infrastructure Engineer
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, Podlaskie Voivodeship, Polska
Oktawave
26. 9. 2024

Opis stanowiska: Utrzymanie i rozwijanie infrastruktury platformy IaaS obejmującej kilka centrów danych Wdrażanie nowych rozwiązań, również tych zaproponowanych przez Ciebie Utrzymanie w działaniu platformy wirtualizacyjnej bazującej na rozwiązaniach VMware Administracja usługami i serwerami wspomagającymi pracę całej platformy Ścisła współpraca z innymi zespołami w ramach organizacji w zakresie trzeciej linii wsparcia Wymagania: Przynajmniej 5 letnie doświadczenie w pracy z systemami Unix/Linux na poziomie administracyjnym Bardzo dobra znajomość protokołów TCP/IP Praktyczne doświadczenie w pracy z: relacyjnymi bazami danych (MySQL, PostgreSQL, MSSQL) na poziomie administracyjnym - umiejętność wykonania podstawowego zapytania w języku SQL z systemami monitoringu, np.: Nagios, check_mk, Zabbix, Grafana, Prometheus narzędziami zarządzającymi konfiguracją, np. Ansible, Saltstack, Terraform Znajomość zasad i zagadnień związanych z automatyzacją zadań z zastosowaniem języków skryptowych, np. Python, Bash, Ruby lub innych Znajomość języka angielskiego na poziomie zapewniającym rozumienie dokumentacji technicznej oraz sprawną komunikację z dostawcami zagranicznymi Umiejętność klarownej komunikacji i szukania kompromisu Dodatkowo doceniamy: Zainteresowanie lub doświadczenie w obszarze wirtualizacji opartej o VMware vSphere Doświadczenie w pracy z dynamicznymi protokołami routingu, w szczególności BGP Umiejętność konfiguracji przełączników sieciowych Znajomość innych platform chmurowych - AWS, OpenStack, Azure czy VMwa Oferujemy: Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w największej grupie kapitałowej w kraju Super atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą Dostęp do platformy szkoleniowej, gdzie z pewnością znajdziesz coś dla siebie Kartę Multisport Opiekę medyczna w LuxMed Liczne oferty pracownicze dedykowane pracownikom Grupy Ponieważ praca to nie wszystko – dostęp do bezpłatnych sekcji sportowych Pracę opartą na wzajemnym zaufaniu i feedbacku Brak dress code’u Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836