Informatyk
  • Bielsko-Biała
Informatyk
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
15. 5. 2022

Nasz Klient to największy polski deweloper powierzchni biurowych. Jego projekty wyróżniają się unikalną architekturą, nagradzaną w polskich i międzynarodowych konkursach. To, co wyróżnia naszego Klienta w branży budowlanej, to fakt, że samodzielnie zarządza wszystkimi kluczowymi procesami inwestycyjnymi: od akwizycji, projektowania architektonicznego, aranżacji wnętrz po generalne wykonawstwo i wykończenie powierzchni.

Wymagania:

  • Oczekiwane wykształcenie informatyczne (preferowane wyższe)
  • Znajomość systemu Windows
  • Doświadczenie w konfiguracji i rozwiązywaniu problemów z aplikacjami użytkowymi i biznesowymi
  • Znajomość instalacji, konfiguracji oraz diagnostyki urządzeń informatycznych oraz sieci komputerowej
  • Znajomość technologii: Mikrotik, Ruckus, D-Link, VMWare, Linux
  • Doświadczenie w utrzymaniu i monitorowaniu domeny, serwerów
  • Umiejętność tworzenia i aktualizacji dokumentacji systemowej
  • Wiedza z zakresu sieci bezprzewodowych Wi-Fi
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji oraz swobodne porozumiewanie się
  • Dyspozycyjność w zakresie zapewnienia ciągłości pracy środowisk IT

Oferujemy:

  • 26 dni płatnego urlopu
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w najdynamiczniej rozwijającej się firmie sektora budownictwa
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dostęp do firmowej biblioteki
  • Paczki świąteczne
  • Premie okresowe, zadaniowe i uznaniowe
  • Kartę Multisport dla Ciebie oraz Twoich bliskich
  • Udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą
  • Darmową naukę języków obcych (angielski i włoski)
  • Fajne wyjścia integracyjne oraz wiele gier planszowych w biurze :)
  • Pracę w pięknych biurach, które zdobywają międzynarodowe nagrody
  • Brak dress codeu

Obowiązki:

  • Bieżące wsparcie w zakresie szeroko rozumianego IT
  • Zapewnienie ciągłości działania usług oraz jakości realizowanych projektów w czasie tygodnia roboczego, jak i możliwych weekendów i świąt
  • Wykonywanie kopii zapasowych danych użytkowników, bazy, systemu
  • Utrzymywanie aktualnej dokumentacji projektowej oraz informacji zarządczych
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania, urządzeń informatycznych
  • Konserwacja sprzętu
  • Rozwiązywanie bieżących problemów IT
  • Opieka nad wydziałowym portalem www
  • Raportowanie postępów prac projektowych
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.