Informatyk
  • Rzeszów
Informatyk
Rzeszów
Grh Polska
12. 6. 2024

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w obszarze systemów ERP i baz danych, która będzie wsparciem dla naszych pracowników oraz będzie aktywnie uczestniczyć w rozwoju naszego systemu informatycznego. Jeśli spełniasz nasze wymagania, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Stanowisko: Informatyk

Miejsce pracy: Rzeszów, Zaczernie

Opis stanowiska:

• Wsparcie pracowników w zakresie funkcjonowania sprzętu oraz oprogramowania

• Administracja oraz optymalizacja systemu ERP-XL

• Optymalizacja integracji między systemami ERP a MES, WMS

• Rozwój systemu ERP wraz z potrzebami firmy

• Tworzenie raportów

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe

• Znajomość języka SQL oraz baz danych MS SQL

• Doświadczenie zawodowe 3-5 lat

• Umiejętność prowadzenia projektów informatycznych

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Dofinansowanie do szkoleń oraz nauki języków obcych

• Pakiet medyczny

• Karta multisport

• System pracy 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV.

  • Praca Rzeszów
  • Informatyk Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851