Hydraulik W Dziale Utrzymania Ruchu
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
ROSINSKI PACKAGING Spółka z o.o.
1. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Realizacja przeglądów okresowych maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych, Udział w przygotowaniu i realizacji projektów modernizacyjnych, Bieżące naprawy i diagnostyka maszyn produkcyjnych (wtryskarki, maszyny rozdmuchowe, urządzenia peryferyjne współpracujące z maszynami produkcyjnymi), Praca na hali produkcyjnej i nie tylko, Wykorzystanie hydrauliki siłowej w procesie przetwórstwa tworzyw sztucznych. WYMAGANIA: wykształcenie minimum zawodowe, umiejętność czytania i interpretowanie schematów i dokumentacji techniczno- ruchowej /DTR/, umiejętność czytania schematów hydrauliki siłowej, znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i hydrauliki siłowej, znajomość dokumentacji technicznej (schematy, projekty) samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę, dynamizm, dokładność i solidność w działaniu, Mile widziane: znajomość języka angielskiego, dobra znajomość aparatów i urządzeń stosowanych w układach hydrauliki, znajomość budowy maszyn wtryskowych i rozdmuchowych, doświadczenie przy obsłudze i naprawie urządzeń automatyzacji produkcji. OFERUJEMY: umowę o pracę w stabilnej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju i awansu, dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, zwyżki, suwnice), świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne), ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, adres: ul. Tadeusza Regera 125, 43-382 Bielsko-Biała. KONTAKT: 880-900-000 E-MAIL: rekrutacja-kadryrosinski.Com.Pl

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik utrzymania ruchu Bielsko-Biała
  • Hydraulik Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667