HSE Specialist
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
WENTO sp. z o.o.
20. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie kontraktów BESS (systemy magazynowania energii) w zakresie budowy i eksploatacji, w tym monitorowanie warunków pracy oraz przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska
  • Bezpośrednia współpraca z firmami pełniącymi Nadzór HSE na kontraktach oraz z Inżynierami Kontraktu i Wykonawcami
  • Wdrażanie działań mających na celu szerzenie kultury bezpieczeństwa wśród pracowników biurowych, na budowach oraz obiektach energetycznych
  • Nadzorowanie procesów readiness review
  • Tworzenie i doskonalenie standardów i procedur BHP oraz udział w procesie zarządzania ryzykiem w obszarze bezpieczeństwa pracy w biurze, na budowie i obiektach energetycznych
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych
  • Przeprowadzanie audytów i kontroli w obszarze HSE oraz sporządzanie stosownych raportów
  • Tworzenie projektów i usprawnień podnoszących poziom bezpieczeństwa
  • Tworzenie planów reagowania na sytuacje kryzysowe oraz nadzorowanie tych planów
  • Reagowanie na sytuacje kryzysowe zgodnie z przyjętymi regulacjami na powierzonych kontraktach
  • Monitorowanie stanu środowiska naturalnego i podejmowanie działań na rzecz jego ochrony na nadzorowanych kontraktach
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych zgodnie z procedurami obowiązującymi w Spółce
  • Raportowanie miesięczne w zakresie powierzonych kontraktów niezbędne do wyznaczania wskaźników i postępów w obszarze HSE
  • Branie udziału w tworzeniu krótko i długoterminowych planów HSE dla Spółki
  • Śledzenie rozwoju branży i najlepszych praktyk związanych z zarządzaniem HSE w sektorze energii odnawialnej

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w podobnym zakresie/na podobnym stanowisku, mile widziane w nadzorowaniu projektów energetycznych
  • Wykształcenie zawodowe BHP (szkoła policealna lub studia podyplomowe)
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ppoż (Specjalista lub Inspektor) mile widziane
  • Język angielski – poziom umożliwiający swobodną komunikację
  • Doświadczenie w dostosowywaniu obiektów pod kątem przepisów ppoż – mile widziane
  • Uprawnienia energetyczne pow. 1kV D+E – mile widziane

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w firmie specjalizującej się w rozwoju i budowie odnawialnych źródeł energii - jednym z liderów w Polsce
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Biuro w dogodnej lokalizacji przy metrze

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

O nas

Wento to jeden z największych deweloperów energii odnawialnej w Polsce. Zajmujemy się rozwijaniem, budowaniem i eksploatacją projektów fotowoltaicznych i wiatrowych w kraju. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieprzerwanie od 2011 roku. Od 2021 roku spółka wchodzi w skład międzynarodowego koncernu Equinor (dawniej Statoil), jednego z największych graczy na światowym rynku energetycznym.

Solidne fundamenty i ugruntowana pozycja Wento na polskim rynku pozwalają nam aktywnie uczestniczyć w zachodzącej właśnie transformacji energetycznej kraju. Od 2015 roku, oprócz dewelopmentu farm wiatrowych, skutecznie rozwijamy także projekty fotowoltaiczne, które w najbliższej dekadzie odegrają kluczową rolę w zrównoważonym rozwoju Polski, zapewniając czystą i tanią energię.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Wento Sp. z o.o. (ADO) informuje, że: a. Administratorem Twoich danych osobowych jest Wento Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Prosta 67, hr@wento.eu b. Twoje dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit.b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust 1 lit.a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie c. Dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane przez 12 miesięcy po zakończeniu procesu rekrutacji d. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli podstawą przetwarzania jest zgoda), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem e. Masz prawdo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych f. Podanie przez Ciebie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Ciebie innych danych jest dobrowolne.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210