HR Operations Junior Analyst with German
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1187140

Dla naszego Klienta, globalnego producenta poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Analityka procesującego z językiem niemieckim i angielskim.Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wsparcie transakcji operacyjnych związanych z administracją i HR,
  • Zarządzanie danymi dotyczącymi cyklu życia pracownika w systemach
  • Wsparcie specjalistów oraz managerów we wdrażaniu wewnętrznej polityki i procedur firmy
  • Zapewnienie poprawnego przetwarzania zmian danych w systemie Workday, ServiceNow
  • Ścisłą współpracę z pracownikami firmy na różnych poziomach w celu rozwiązywania pojawiających się problemów oraz osiągania kluczowych wskaźników efektywności
  • Kontakt z native speakerami

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
  • Doświadczenia zawodowego w obszarze obsługi klienta, administracji lub HR,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i niemieckiego
  • Doświadczenia w pracy w systemie ticketowym
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • Znajomości MS Excel
  • Znajomość SAP/ Workday/ Power BI będzie atutem!

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie (branża FMCG),
  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę za pośrednictwem agencji na pełen etat,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji m.in. poprzez udział w licznych szkoleniach.
  • Zatrudnienie na podstawie umowę tymczasową

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544