HR Manager
  • Warszawa
HR Manager
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
kicket.com
23. 9. 2024
Informacje o stanowisku

O kicket.com

Jesteśmy wiodącym w Polsce portalem dystrybuującym bilety na różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i sportowe — współpracujemy z ponad tysiącem Organizatorów wydarzeń: teatrami, festiwalami, promotorami, muzeami, domami kultury oraz klubami muzycznymi w całej Polsce. Na wiosnę 2024 roku połączyliśmy się z portalem Biletomat.pl oraz GoOut.pl, dołączając do międzynarodowej firmy Piletilevi Group. Na tym jednak nie poprzestajemy - mamy głowy pełne pomysłów, a to oznacza tylko jedno - potrzebujemy coraz więcej wyjątkowych ludzi do współpracy przy tworzeniu kolejnej, jeszcze bardziej ekscytującej, części naszej historii.

Job Alert: HR Manager

Niesamowite projekty są realizowane przez niesamowitych ludzi. W kicket dobre samopoczucie naszego zespołu jest najwyższym priorytetem - z tego powodu poszukujemy zorientowanego na wyniki kierownika ds. zasobów ludzkich, który będzie nadzorował wszystkie aspekty praktyk i procesów związanych z zasobami ludzkimi w naszym biurze w Warszawie. HR Manager jest dla nas osobą odpowiedzialną za wszystkie kwestie związane z pracownikami. Twoje obowiązki będą obejmować zarządzanie takimi działaniami, jak projektowanie stanowisk pracy, rekrutacja, relacje z pracownikami, zarządzanie wydajnością, szkolenia i rozwój oraz zarządzanie talentami. Będziesz osobą, która będzie tworzyć miejsce pracy, w którym wszyscy pracują nad realizacją naszej misji i celów w kreatywnym i wspierającym środowisku. Będziesz przykładem do naśladowania i dzialania zgodnie z misją, wizją i wartościami naszej firmy

Twoje obowiązki

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii i inicjatyw HR dostosowanych do ogólnej strategii biznesowej we współpracy z managmentem i CHRO Grupy.
  • Zarządzanie procesem rekrutacji.
  • Opracowywanie i monitorowanie ogólnych strategii, systemów, taktyk i procedur HR we współpracy z managmentem i CHRO Grupy.
  • Zarządzanie ustanawianiem i wdrażaniem polityk i programów specyficznych dla danego obszaru (rekrutacja, rozwój, płace, stosunki pracy).
  • Utrzymywanie planu wynagrodzeń i programu świadczeń.
  • Planowanie sesji review i feedback.
  • Zarządzanie procesami onboardingu i offboardingu.
  • Ocena potrzeb szkoleniowych w celu zastosowania i monitorowania programów szkoleniowych.
  • Określanie inicjatyw na rzecz zaangażowania pracowników i budowania employer branding we współpracy z CHRO.
  • Prowadzenie analizy porównawczej i analizy wynagrodzeń.
  • Zapewnienie zgodności z prawem w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.
  • Bycie łącznikiem między managmentem a pracownikami poprzez rozwiązywanie wniosków, skarg i innych kwestii.
  • Raportowanie do managmentu i zapewnianie wsparcia decyzyjnego poprzez metryki HR

O Tobie

  • Jesteś graczem zespołowym z ponadprzeciętnymi umiejętnościami interpersonalnymi, organizacyjnymi i zarządczymi.
  • Masz udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku HR Managera lub innym stanowisku kierowniczym w obszarze HR
  • Masz znajomość różnych aspektów obszaru zasobów ludzkich, w tym prawa pracy w Polsce.
  • Masz znajomość systemów HR i baz danych.
  • Masz wykształcenie wyższe z zakresu zasobów ludzkich lub pokrewne
  • Świetnie posługujesz się językiem angielskim, w mowie i piśmie.

Co oferujemy

  • Dołączenie do najfajniejszej społeczności ludzi dążących do wspólnego celu, którzy kochają to, co robią i są gotowi zmienić branżę kultury dzięki kreatywnym i innowacyjnym decyzjom.
  • Możliwość osobistego wpływania na procesy firmy w celu ich usprawnienia.
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego.
  • Pełna wyzwań i satysfakcjonująca rola w globalnie rozwijającej się firmie.
  • Dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne
  • Benefity takie jak ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, kursy i szkolenia rozwojowe, imprezy zespołowe
  • Firmowy laptop i inne niezbędne narzędzia
  • Pracę w naszym biurze na warszawskim Powiślu, z pełną lodówką i pyszna kawą

Proces rekrutacji

Czy widzisz siebie w tej roli? Świetnie! Wyślij nam swoje CV i kilka zdań wyjaśniających, dlaczego chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, oba w języku angielskim. . W kolejnych etapach rekrutacji odbędziesz rozmowę z Agą, naszą COO, spotkasz się z naszym CEO Maćkiem i porozmawiasz z Kadri, naszą CHRO.

  • Praca Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836