HR Manager
  • Warszawa
HR Manager
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej i renomowanej firmy ze strukturami SSC w Warszawie, w związku ze zmianami w organizacji, poszukujemy Kandydatów na stanowisko HR Managera na Polskę.

Twoje zadania:

  • Budowanie i realizacja strategii personalnej dopasowanej do potrzeb biznesowych,
  • Wsparcie kadry menedżerskiej w celu zapewnienie najwyższych standardów zarządzania, poprzez dostarczanie narzędzi i rozwiązań z obszaru HR,
  • Aktywny udział w projektach HR,
  • Budowanie i utrzymanie pozytywnej i efektywnej relacji z biznesem w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi,
  • Tworzenie i realizacja planów w zakresie szkoleń, rozwoju i rekrutacji,
  • Zarządzanie polityką wynagrodzeń,
  • Koordynowanie procesu rozwoju pracowników, inicjowanie działań rozwojowych, analiza potrzeb w zakresie szkoleń,

Wymagania pracodawcy:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 letnie doświadczanie na roli HR BP lub HR Managera,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym (ścisła i częsta współpraca z międzynarodowymi zespołami)
  • Wysokie zdolności organizacyjne i komunikacyjne,
  • Samodzielność,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu polskiego prawa pracy

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do platform i materiałów szkoleniowych, w tym językowych
  • Bonus roczny
  • Praca hybrydowa w oparciu o uop

  • Praca Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836