Head of Sales / Dyrektor Sprzedaży
  • Dziekanów Nowy
mazowieckie, Dziekanów Nowy, Mazowieckie, Polska
RAW NUTRITION sp. z o. o.
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

RAW NUTRITION

Jesteśmy nowoczesną firmą produkcyjną suplementacji diety i przecieramy nowe szlaki technologiczne pozostawiając konkurencję z tyłu. W naszych szeregach pracują technolodzy oraz specjaliści ds. żywności którzy na bieżąco nadzorują i opracowują nowe trendy na rynku. RAW NUTRITION to zespół młodych, ambitnych osób gotowych na wyzwania wymagającego rynku biznesowego.

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów z zakresu suplementacji diety oraz żywności funkcjonalnej klientom na terenie Polski
  • Ofertowanie, negocjacje i nadzór sprzedażowy
  • Analiza i zrozumienie potrzeb klientów, celem propozycji najbardziej odpowiednich rozwiązań
  • Rozwijanie portfolio nowych klientów
  • Utrzymywanie i wzmacnianie relacji z obecnymi klientami
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Promowanie marki wśród różnych punktów sprzedażowych
  • Realizacja celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży - min 2 lata na podobnym stanowisku poparte sukcesami
  • Minimum wykształcenie wyższe I stopnia (licencjat)
  • Umiejętność w szukaniu nowych realizacji i sprzedaży
  • Znajomość branży oraz doświadczenie we współpracy ze sklepami i sieciami handlowymi
  • Idealnym kandydatem będzie osoba ambitna, zorganizowana, niezależna i dynamiczna, gotowa do prowadzenia swoich celów samodzielnie od początku do końca
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, entuzjazm i wysoka kultura osobista
  • Wysokie zdolności interpersonalne oraz orientacja na klienta
  • Silna motywacja do pracy oraz odpowiedzialność za jakość wykonywanej pracy
  • Samodzielność w działaniu, duża samodyscyplina i szczególne umiejętności do przekonywania potencjalnych klientów
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Przyjazd do biura w Dziekanowie Nowym raz w miesiącu

Co oferujemy

  • Pracę w systemie hybrydowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z płacy zasadniczej + premii miesięcznej oraz rocznej, uzależnionej od wyników sprzedaży i zrealizowanych celów
  • Pokrycie kosztów firmowych
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
  • Ciekawą pracę w młodym gronie oraz kontakt z nowoczesnymi technologiami z zakresu suplementacji diety oraz żywności funkcjonalnej
  • Spotkania i szkolenia dotyczące wysokiej jakości produktów oraz technik sprzedaży
  • Wsparcie i pomoc w codziennej pracy
  • Wynagrodzenie prowizyjne

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 011
    23 346