Handlowiec ze znajomością języka niemieckiego i angielskiego
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
MOBI Sp. z o.o.
14. 10. 2024

Mobi Sp. z o.o. , w związku z ciągłym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Poszukiwanie i nawiązywanie relacji z nowymi klientami z branży stalowej oraz tworzyw sztucznych;
  • Budowanie bazy klientów zarówno w Polsce jak i zagranicą;
  • Przygotowywanie ofert handlowych.

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i angielskiego;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość innego języka obcego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę - wieloletnia współpraca
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet socjalny
  • Karta MultiSport
  • Prywatna opieka medyczna

  • Praca Wrocław
  • Handlowiec Wrocław
  • Technik handlowiec Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377