Handlowiec wewnętrzny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Rittal
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis

Poszukujemy wysoce zmotywowanej i zorientowanej na klienta osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Handlowiec Wewnętrzny. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami. Twoim celem będzie niezawodna obsługa klienta począwszy od zapytania ofertowego do dostawy towarów, taka, która utrzyma wysoki poziom zadowolenia klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert
  • Sprawdzanie statusu ofert
  • Kontakt telefoniczny z klientami
  • Wprowadzanie zamówień do systemu SAP i generowanie dokumentów sprzedażowych
  • Współpraca z inżynierami ds. sprzedaży w regionie
  • Uaktualnianie danych w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Miły głos, wysoka kultura osobista
  • Pozytywne nastawienie
  • Umiejętność podejmowania inicjatywy w kontakcie z Klientem
  • Dobra znajomość języka angielskiego, min. B2

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość szaf sterowniczych
  • Znajomość programu SAP

To oferujemy

  • Pracę w zgranym i współpracującym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalne szkolenia w kraju i zagranicą
  • Praca stacjonarna przez minimum sześć miesięcy w biurze w Warszawie, później możliwa jest praca zdalna

Benefity

  • Pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dopłaty do edukacji
  • Dopłaty do zajęć sportowych

  • Praca Warszawa
  • Handlowiec Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584