Handlowiec
  • Kraków
Handlowiec
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
SANDER SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Handlowiec

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zamówień klientów oraz fakturowanie sprzedaży;
  • Przygotowywanie i monitorowanie ofert handlowych;
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów oraz efektywność procesu sprzedaży;
  • Fachowe doradztwo produktowe.
  • Bieżący nadzór nad należnościami.
  • Przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych.
  • Pozyskiwanie nowych klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość obsługi oprogramowania do prowadzenia firm Subiekt
  • Znajomość obsługi programów pakietu Office
  • Nastawienie na realizację celu z uwzględnieniem potrzeb Klienta
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży instalacyjno-grzewczej i sanitarnej

To oferujemy

  • Szkolenie wprowadzające w obowiązki.
  • Pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Możliwość wdrażania własnych rozwiązań.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jesteśmy producentem i dystrybutorem systemów ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego. Dzięki wysokim kompetencjom technicznym i projektowym, wykonujemy kompleksowe usługi związane z instalacjami HPAC i HVAC dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Na przestrzeni 25 lat opracowaliśmy autorskie rozwiązania systemów grzewczych. Jako pierwsi wprowadziliśmy system ogrzewania podłogowego w suchej zabudowie, który otworzył nowe możliwości na aranżację wnętrz.

Prosimy pamiętać o załączeniu w CV klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

  • Praca Kraków
  • Handlowiec Kraków
  • Technik handlowiec Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    162 430
    23 659