Group Information Security Expert
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Raben Management Services
23. 9. 2024

  • Posiadasz praktyczne doświadczenie i bardzo dobrą znajomość naszych procesów i systemów operacyjnych?
  • Masz DRIVE do optymalizacji i odwagę stawiania czoła nowym wyzwaniom zawodowym?
  • W pracy napędzają Cię ambitne cele?

Jeżeli tak - zapraszamy do zespołu bezpieczeństwa informacji w Dziale Ryzyka! Poznasz wspaniałych ludzi, z którymi podzielisz się swoją ekspercką wiedzą. Razem będziemy mierzyć się z nowymi zadaniami i świętować wspólne sukcesy.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i wdrażanie projektów w Grupie Raben w obszarze Ryzyka, Cyber oraz IT
  • Monitorowanie i ocena ryzyk oraz rekomendowanie działań
  • Ocena poziomów bezpieczeństwa mechanizmów lub podmiotów
  • Realizowanie i optymalizowanie procesów bezpieczeństwa informacji
  • Szkolenie operacyjne i systemowe pracowników spółek Grupy Raben oraz udział w szkoleniach, konferencjach oraz warsztatach
  • Dbanie o realizację celów jakościowych i finansowych firmy
  • Wsparcie i współpraca z innymi działami w firmie, w szczególności z obszarem IT, w tym Bezpieczeństwem IT.

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w obszarze bezpieczeństwa informacji, ryzyka, IT lub Bezpieczeństwa IT
  • Znajomość zapisów ISO/IEC 27001:2017/2022 i innych standardów w obszarze bezpieczeństwa oraz praktyczne doświadczenie w ich wdrażaniu w organizacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji min. B2 (dodatkowe języki będą atutem)
  • Doświadczenie w prowadzeniu spotkań biznesowych dotyczących zbierania informacji o architekturze oraz mechanizmach i rozwiązaniach związanych z bezpieczeństwem informacji - mile widziane
  • Aktywny udział w testach bezpieczeństwa lub zarządzaniu incydentami bezpieczeństwa informacji i/lub cyberbezpieczeństwa
  • Dyspozycyjność do podjęcia wyjazdów służbowych do krajów wchodzących w skład Grupy Raben (do ok. 20% czasu w delegacji)
  • Znajomość metodyki zarządzania projektami, komunikatywność, systematyczność i skuteczność podejmowanych działań, umiejętność motywowania i inspirowania innych do działania, nastawienie na realizację zadań w zespole, prawo jazdy kategorii B (czynne)

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyznań pracę w zespole odpowiedzialnym za zarządzanie bezpieczeństwem informacji w Grupie Raben
  • Stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze oraz bonus) oraz wsparcie od pierwszych dni pracy, pełną opiekę w trakcie procesu onboardingu
  • Pracę umożliwiającą podróżowanie po krajach Grupy Raben
  • Możliwość realizacji zadań w modelu hybrydowym (praca stacjonarna w siedzibie firmy w Robakowie k/Poznania)
  • Realna możliwość awansu zawodowego i rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy
  • Udział w strategicznych, międzynarodowych projektach Grupy Raben
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i bezpośredni wpływ na wynik finansowy firmy.

Mamy DRIVE do rozwoju!

I dlatego jako Raben Management Services wypracowujemy optymalne i nowoczesne rozwiązania wspierające wszystkie spółki Grupy Raben. Jesteśmy po to, aby rozwijać i doskonalić nasz biznes. Tworzymy zgrany zespół złożony z najlepszych ekspertów wielu specjalizacji. Są wśród nas mistrzowie logistyki, pasjonaci transportu, cyfrowi magicy w dziale IT, specjaliści do spraw finansów, eksperci w zakresie audytu wewnętrznego, łowcy talentów w dziale HR i wirtuozi sprzedaży.

A czego u nas nie ma? Nudy! Każdy dzień to dla nas nowa przygoda i możliwości.

Dla Ciebie też? Fantastycznie! W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

  • Praca Poznań
  • Chief security officer Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836