Grafik komputerowy
  • Kraków
grafik komputerowy
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
BARWA SPÓŁKA Z O.O.
12. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie identyfikacji wizualnej marki Barwa Cosmetics, tworzenie spójnych oraz zgodnych z CI i standardami marki materiałów i wizualizacji,
  • profesjonalne przygotowywanie plików produkcyjnych i materiałów do druku (DTP),
  • z naciskiem na etykiety produktów kosmetycznych, wprowadzanie zmian w etykietach, skład i łamanie tekstu, przeprowadzenie procesu akceptacji etykiety wewnątrz firmy, aż po finalną akceptację druku w drukarni,
  • weryfikacja plików do druku pod względem technicznym,
  • przygotowywanie projektów graficznych materiałów marketingowych do druku (katalogów, ulotek, plakatów, broszur, gazetek reklamowych, materiałów POS, kalendarzy, itp.),
  • przygotowywanie materiałów graficznych, wspierających Dział Handlowy,
  • przygotowanie graficzne prezentacji ofertowych,
  • uzupełnianie bazy wizualizacji i zdjęć produktów i odpowiednie przygotowywanie ich w zależności od potrzeb klientów,
  • aktywna współpraca z podwykonawcami i drukarniami,
  • praca w Dziale Marketingu, bezpośrednia współpraca z zespołem graficznym oraz brand managerem,
  • dbanie o terminową i jakościową̨ realizację powierzonych projektów.

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej znajomości Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign,
  • znajomość zasad związanych z projektowaniem graficznym, kompozycją, typografią,
  • znajomość trendów w zakresie projektowania,
  • kreatywności i głowy pełnej nieszablonowych pomysłów,
  • znajomość zagadnień z zakresu DTP, umiejętność przygotowania projektów graficznych do druku,
  • umiejętności składania i łamania tekstu,
  • znajomości różnych technik druku i możliwości druku etykiet dla produktów,
  • umiejętności tworzenia prezentacji w programie Power Point,
  • skrupulatności i dokładności przy przygotowywaniu i weryfikacji etykiet, prowadzeniu dokumentacji technicznej projektów i przy uzupełnianiu bazy projektów,
  • skrupulatności w dopilnowywaniu terminów w procesie druku,
  • komunikatywności i umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialności i samodzielności,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny,
  • gotowości do pracy stacjonarnej w biurze w Krakowie, w godzinach 7:30-15:30 – warunek konieczny,
  • do aplikacji prosimy dołączyć swoje portfolio.
  • Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie w przygotowywaniu do druku etykiet dla produktów,
  • umiejętność wykorzystania narzędzi AI w grafice komputerowej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności,
  • możliwość przystąpienia do opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia,
  • kartę MultiSport,
  • zniżkę na produkty firmowe,
  • pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach, w kreatywnym i zaangażowanym zespole,
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę.

  • Praca Kraków
  • Grafik Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584