Grafik 3D - 3ds max
  • Wieprz
Wieprz, Wieprz, Małopolskie, Polska
TECH STEROWNIKI
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie fotorealistycznych wizualizacji oraz animacji produktu na oprogramowaniu 3ds max, V-ray.

WYMAGANIA:

  • minimum 1 rok doświadczenia (niekoniecznie komercyjnego, mogą być również projekty osobiste) ;
  • znajomość najnowszych trendów w grafice i projektowaniu;
  • portfolio dołączone do opisu doświadczenia zawodowego;
  • biegła znajomość pakietu Adobe 3dsmax, V-ray, Photoshop;
  • terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu oraz nad wieloma projektami jednocześnie.

OFERUJEMY:
  • pracę full time z umową o pracę lub B2B;
  • możliwość rozwoju osobistego w projekcie z nowoczesnymi wzorcami i technologiami;
  • wsparcie doświadczonych projektantów;
  • ciekawe projekty z obszaru Smart Home;
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • elastyczne godziny pracy.