Górnik
  • Jastrzębie-Zdrój, śląskie
Górnik
Jastrzębie-Zdrój
Minefor, s.r.o.
11. 10. 2024
9500 do 13500 zł
Informacje o stanowisku

Obowiązki

Wykonywanie zgodnie z posiadanymi uprawnieniami zawodowymi pracy górniczej pod ziemią.

przy drążeniu wyrobisk korytarzowych bezpośrednio w obsadzie przodkowej jak również przy robotach pozaprzodkowych

przy budowie i przebudowach rurociągów wodnych, sprężonego powietrza i innych

przy robotach pomocniczych, transporcie materiałów, obsłudze urządzeń odstawczych

przy obsłudze maszyn i urządzeń górniczych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami

Wymagania

kwalifikacje górnika lub młodszego górnika

minimum 1 rok doświadczenia w pracy pod ziemią

gotowość do pracy w systemie zmianowym

mile widziane dodatkowe uprawnienia do obsługi maszyn i urządzeń górniczych

Oferujemy

zatrudnienie na umowę o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie od 9500 do 13500 zł

możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

emerytom górniczym umożliwiamy utrzymanie aktywności zawodowej

osobom zainteresowanym zamieszkaniem w miejscu wykonywania pracy umożliwiamy zakwaterowanie w hotelu pracowniczym

bonus na palivo

bonus na hotel

codzienie kanapka, gorąca zupa, vitaminy

bonus w zależnosci od przepracowanych dni (do 1000 zł)

Inne premie pieniężne

  • Praca Jastrzębie-Zdrój
  • Górnik Jastrzębie-Zdrój
  • Jastrzębie-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251