Główny specjalista ds. zakupów
  • Kujawsko-Pomorskie
kujawsko-pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Poland
Sano-Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.
23. 9. 2022
60.000 - 100.000

Bartoszewice (pow. wąbrzeski)

Bartoszewice (pow. wąbrzeski), kujawsko-pomorskie

ważna jeszcze miesiąc

umowa o pracę

pełny etat

specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Zawieranie umów handlowych i kontraktów długoterminowych z dostawcami surowców paszowych,

Prowadzenie rozmów handlowych o charakterze negocjacyjnym,

Analiza rynku pod kątem poszukiwania nowych dostawców,

Przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych,

Ocena dostawców pod względem jakości i rzetelności, koordynacja audytów u dostawców,

Prognozowanie trendów rynkowych oraz badanie rynku surowców i pasz,

Proponowanie i realizacji inicjatyw oszczędnościowych i optymalizacyjnych,

Współpraca z technologiem, działem kontroli jakości i kierownikiem produkcji,

Ustalanie zapotrzebowania i zamawianie komponentów na podstawie planu produkcji, zużycia i zapasów,

Utrzymanie zapasów na optymalnym poziomie,

Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego w dwóch oddziałach firmy,

Monitorowanie przebiegu realizacji dostaw surowców,

Rozpatrywanie reklamacji surowców,

Kontrola potwierdzeń zamówień, rejestracja dostaw w terminarzu,

Tworzenie zamówień w systemie SAP i wysyłanie ich do dostawców,

Tworzenie zleceń transportowych na odbiór komponentów z zagranicy,

Ustalanie dostaw komponentów zamawianych codziennie (śruty, zboża, sól i inne).

Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe,

Doświadczenie na stanowisku pracy w dziale zakupów,

Bardzo dobra znajomość języków obcych (angielski i/lub niemiecki poziom B2,C1) – warunek koniczny,

Dobra organizacja pracy zapewniająca firmie surowce niezbędne do produkcji, opakowania, itp.

Umiejętność negocjacji z kontrahentami (warunki dostaw, ceny, jakość),

Wysokie zdolności interpersonalne, komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymania relacji,

Śmiałość i odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji,

Znajomość programu SAP,

Biegła obsługa MS Office.

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach,

Benefity: Ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.

Miejsce pracy: jeden z dwóch oddziałów firmy Sękowo w powiecie szamotulskim i Bartoszewice w powiecie wąbrzeskim.

Sano - Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. bazując na prawie 30-letnim doświadczeniu jest znaną i ciesząca się zaufaniem firmą paszową w Polsce. Jesteśmy liderem rynku paszowego i ciągle się rozwijamy. Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za marketing naszych produktów i będzie dążyć do zwiększenia świadomości marki Sano.