Główny specjalista ds. Ofertowania / Kosztorysant
  • Kraków
Kraków, Kraków, zagranica, Polska
Michael Page
23. 9. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie liderem zespołu ofertowego, odpowiedzialnego za przygotowywanie ofert przetargowych, tworzenie przedmiarów i obmiarów robót oraz rozliczanie wykonanych prac oraz tworzenie kosztorysów.

Informacje o kliencie

Ogólnopolska firma budowlana z wieloletnią historią, specjalizująca się w projektowaniu oraz generalnym wykonawstwie inwestycji infrastrukturalnych w zakresie budownictwa kolejowego oraz tramwajowego.

Opis stanowiska

  • Kompletowanie oraz przygotowywanie ofert przetargowych
  • Szczegółowa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji wraz z wykonaniem/weryfikacją przedmiarów i wyceną robót
  • Kierowanie zapytań ofertowych, ich kompletowanie, weryfikowanie i analiza
  • Weryfikacja jakościowa i ilościowa ofert podwykonawców
  • Kompletowanie, weryfikowanie i analizowanie otrzymanych ofert oraz wycen od potencjalnych dostawców i podwykonawców
  • Raportowanie kosztów związanych z zaawansowaniem i postępem robót
  • Szczegółowa analiza dokumentacji przetargowej,
  • Wdrażanie nowych materiałów i technologii
  • Wsparcie w kontraktacji podwykonawców,
  • Wykonywanie kosztorysów i obmiarów na potrzeby rozliczeń z Zamawiającym

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (kierunkowe)
  • Min. 3 lata doświadczenia na zbliżonym stanowisku,
  • Doświadczenie przy dokumentacji przetargowej w ramach PZP
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość oprogramowania - NORMA
  • Uprawnienia budowlane (mile widziane)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności