Główny Księgowy / Główna Księgowa (1/2 etatu)
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
HR SIGMA
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, bilansów, rachunków zysków i strat.
  • Monitorowanie bieżących zmian w przepisach podatkowych i ich implementacja.
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych.
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, w tym urzędami skarbowymi oraz ZUS.
  • Praca w systemach księgowych: Optima oraz Enova.

Wymagania:

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości.
  • Umiejętność obsługi programów księgowych Optima i Enova.
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz doskonałe umiejętności analityczne.
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę na pół etatu z elastycznymi godzinami pracy (do ustalenia w godzinach pracy biura: 7:00 - 16:00).
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Główny księgowy Bielsko-Biała
  • Księgowy Bielsko-Biała
  • Księgowa Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544