Główny Księgowy
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
15. 5. 2022

Międzynarodowa firma poszerzająca swoje struktury na krakowskim rynku poszukuje osób na stanowisko Głównego Księgowego, który będzie wspierał zespół w codziennych obowiązkach.

    Oferujemy:

    • prywatną opiekę medyczną
    • pakiet benefitów
    • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej
    • nowoczesne biuro w centrum Krakowa
    • możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Główne zadania na stanowisku:

    • przetwarzanie zapisów księgowych
    • zadania związane z zamknięciem miesiąca i kwartału
    • pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych
    • przeprowadzanie rozliczeń bankowych i międzyfirmowych
    • księgowość środków trwałych
    • codzienna współpraca z innymi zespołami
    • przygotowywanie raportów i analiz

    Wymagania na stanowisku:

    • wcześniejsze doświadczenie w księgowości (ok. 2 lat)
    • język angielski na poziomie B2
    • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

    Jeśli spełniasz powyższe kryteria i poszukujesz nowych możliwości zawodowych, aplikuj!