Główna Księgowa / Główny Księgowy
  • Wodzisław Śląski
Wodzisław Śląski, Wodzisław Śląski, Silesian Voivodeship, Polska
Poltent Sp. z o.o.
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Wodzisław Śląski

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zgodnie z wymogami prawa polskiego oraz krajowymi standardami sprawozdawczości
  • Odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia podatkowe, sporządzanie deklaracji;
  • Kontrola prawidłowości transakcji finansowych oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów;
  • Analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych; (kontrola merytoryczna dokumentów finansowo – księgowych i prawidłowości operacji księgowych na kontach wynikowych i bilansowych);
  • Monitorowanie zmian w zakresie przepisów ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych;
  • Nadzór w zakresie rozliczeń zobowiązań i należności;
  • Potwierdzanie sald należności i zobowiązań z kontrahentami oraz uzgadnianie rozrachunków, w tym także wyjaśnianie zaistniałych różnic;
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych (roczne, miesięczne rozliczanie okresu obrachunkowego, zestawień, raportów, analiz);
  • Rozliczenia podatkowe Spółki (sporządzanie deklaracji CIT,PIT, JPK itp.);
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, GUS, US)
  • Stała współpraca z zarządem firmy oraz pozostałymi działami spółki

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz prawa podatkowego
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego lub głównego księgowego
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość systemu Comarch Optima
  • Umiejętność analizy danych finansowych
  • Wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości, finansów lub ekonomii
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy
  • Dokładność, systematyczność oraz samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków

To oferujemy

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole w niszowej branży
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji – udział w szkoleniach
  • Dobrą atmosferę i brak dress codu
  • Dofinansowanie do karty sportowej i ubezpieczenia medyczne

Szukamy nowego talentu, dołącz do naszego teamu!

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

Jesteśmy polskim producentem reklamy pneumatycznej, który od 2005 podbija świat reklamy na terenie całej Europy. Mierzymy wysoko i działamy z przytupem. Wśród marek, które powierzyły nam produkcje swojego brandingu, znajdziesz takich gigantów jak: Coca-Cola, Goodyear, Mitsubishi, Audi czy Mercedes, a to dopiero początek listy. Na co dzień aktywnie wspieramy Polski Związek Narciarski, skacząc wraz z nimi po reklamowe złoto. Wraz z 4RT przekraczamy granice wyobraźni. Ramię w ramię z organizatorem biegów OCR Runmageddon przeskakujemy nad kolejnymi przeszkodami, za nic mając grawitację.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z odpowiednimi klauzulami.Klauzula podstawowa: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez POLTENT Sp. z o. o. w celach niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”Zamieszczenie w CV klauzuli podstawowej jest dobrowolne, jednak koniecznie w przypadku zawarcia w CV innych danych niż wynikające z art. 221 KP tj. imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez osobę ubiegająca się o zatrudnienie, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.Jeżeli zgadza się Pani/Pan na wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli dodatkowej._______________________________________Dodatkowa klauzula: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez POLTENT Sp. z o. o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”CV przechowywane są przez okres nie dłuższy niż 6 m-cy, od momentu jego nadesłania.Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.

  • Praca Wodzisław Śląski
  • Księgowa Wodzisław Śląski
  • Księgowy Wodzisław Śląski
  • Wodzisław Śląski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 011
    23 346