Główna Księgowa / Główny Księgowy
  • Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, Polska
NES Global Talent
1. 10. 2024

Dla jednego z naszych klientów z branży budowlanej, prowadzę obecnie rekrutację na stanowisko:

Obowiązki:

  • Zarządzanie działem księgowości i działem ds. kadr i płac
  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości, plan kont oraz przestrzeganie procedur księgowo-podatkowych
  • Monitorowanie zmian w prawie podatkowym
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Ustalanie i weryfikacja stanu rzeczywistego aktywów i pasywów
  • Wycena aktywów i pasywów oraz ustalanie wyniku finansowego (Deklaracje PIT-5L, JPK-VAT)
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby interesariuszy (banki, instytucje, Zarząd, GUS)
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz rozliczenia RMK
  • Współpraca z innymi działami Spółki w zakresie wdrażania i optymalizacji procesów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej/Głównego Księgowego w przedsiębiorstwie produkcyjno - handlowym
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego

Profil Idealnego Kandydata:

Idealny Kandydat będzie posiadać wyższe wykształcenie kierunkowe z kierunków tj. finanse, rachunkowość, ekonomia etc. Będzie posiadać minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku Główny Księgowy/Główny Księgowa w firmie z branży produkcyjno - handlowej oraz będzie znać doskonale systemy ERP. Dodatkowym atutem będzie doświadczanie we wprowadzaniu tych systemów.

Oferujemy:

  • Stabile zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Długofalową współpracę i przyjazną atmosferę
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport
  • Wczasy pod gruszą
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • Premie świąteczne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju - szkolenia i kursy
  • W pełni finansowane przez firmę kursy językowe w godzinach pracy

  • Praca Ożarów Mazowiecki
  • Księgowy Ożarów Mazowiecki
  • Księgowa Ożarów Mazowiecki
  • Ożarów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667