Główna Księgowa
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Michael Page
23. 9. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta- międzynarodowej firmy produkcyjnej z okolic Brzegu Dolnego poszukujemy Głównej Księgowej.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Środy Śląskiej.

Opis stanowiska

  • kompleksowe prowadzenie pełnej księgowości spółki produkcyjnej,
  • odpowiedzialność za przygotowywanie sprawozdania finansowego,
  • odpowiedzialność za JPK, VAT, i VAT UE, naliczanie WHT, deklaracje Intrast, rozliczenie Cit,
  • przygotowywanie raportów do Strefy Ekonomicznej,
  • odpowiedzialność za przygotowywanie listy płac,
  • księgowanie faktur,
  • odpowiedzialność za proces zamykania miesiąca,
  • współpraca z audytorami,
  • współpraca z zagraniczną centralą firmy,

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym,
  • praktyczna znajomość podatków,
  • minimum roczne doświadczenie w roli Głównej Księgowej/Głównego Księgowego lub kilkuletnie doświadczenie zawodowe w roli Zastępcy/Lidera Działu Księgowości,
  • znajomość j. angielskiego lub niemieckiego,
  • znajomość systemów klasy ERP,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • dofinansowanie do nauki języków obcych,
  • przyjazna atmosfera pracy i praca w zgranym, kameralnym zespole nastawionym na pracę zespołową.