Gł Specjalista -Ka Ds Planowania Sieci Ip
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, Podlaskie Voivodeship, Polska
T-Mobile Polska S.A.
26. 9. 2024

Opis stanowiska: Planowanie rozwiązań sieciowych w segmencie sieci Korporacyjnej, Data Center, ISP, z dużym naciskiem na rozwiązania bezpieczeństwa sieciowego (m.In. firewall, load-balancer, proxy, koncentrator VPN/IPSEC, AntyDDoS) Praca w projektach związanych z rozwiązaniami typu Next Generation Firewalling, Web Application Firewalling, WebProxy, ReverseProxy, VPN, IPSEC, Load Balancing Współpraca z dostawcami sprzętu sieciowego oraz integratorami w zakresie testów, wdrożeń i rozbudowy sieci Uczestnictwo w projektach integracji serwisów i platform IT i NT w Data Center Ewaluacja i ocena techniczna, przeprowadzanie testów oraz wdrożeń nowych rozwiązań i sieciowych produktów bezpieczeństwa w obszarze sieci on-prem i chmur publiczych Uczestnictwo w projektach budowy sieciowych rozwiązań chmurowych opartych na technologiach Kubernetes, VMWare NSX Wprowadzenie i utrzymywanie standardów konfiguracyjnych na urządzeniach oraz paszportyzacji sieci Ciągła i silna współpraca z zespołami bezpieczeństwa T-Mobile Polska Współpraca w grupie DT w obszarze współdzielonych centrów serwisowych oraz projektach sieci IP Wymagania: Co najmniej 5-letnie doświadczenie w pełnieniu analogicznej roli Znajomość zagadnień sieciowych TCP/IP, IPv6, LACP, LLDP/CDP, OSPF, ISIS, BGP, WLAN Praktyczna znajomość sieciowych rozwiązań w obszarze IP oraz bezpieczeństwa (FW, LB, proxy, SSLVPN, IPSEC, TLS, 802.1x, AAA, RADIUS, TACACS, TLS, Sandboxing, MACSEC, ACLs) Mile widziana znajomość rozwiązań mobilnych, szczególnie protokołów RTP, SIP, H.323, SSLVPN, SS7, Diameter, GTP Znajomość zagadnień bezpieczeństwa w środowiskach chmurowych, szczególnie VMWare NSX-T, AWS Znajomość Cisco, Arista, Fortigate, F5 Oferujemy: T-Mobile Polska to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań. Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy i eksperymentujemy Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata technologii i telekomunikacji i wspierać nasz zespół swoimi kompetencjami i doświadczeniem, dzielić się wiedzą i liczyć na to samo z naszej strony – nie czekaj i dołącz do MagentaTeam Jak wygląda proces rekrutacji? 1. Analiza CV 2. Spotkanie z Rekruterem 3. Spotkanie z Managerem 4. Witaj w T-Mobile :)

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836