Geodeta
  • Gdynia, Pomorski Park Naukowo Technologicznym
Geodeta
pomorskie, Gdynia, Pomorski Park Naukowo Technologicznym, pomorskie, Polska
ma.concept
9. 10. 2024

Jesteśmy młodym zespołem z dużym doświadczeniem rozwijającym się w ekspresowym tempie. Zajmujemy się usługami geodezyjnymi z całego asortymentu prac geodezyjnych na terenie całej Polski. Wachlarz naszych usług dostosowany jest pod każdego klienta – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych Chcemy zaprosić Cię do współtworzenia i realizowania z nami zadań i celów. Sprzęty, na których pracujemy to Leica i DJI.

Siedziba naszej firmy znajduję się w sercu Gdyni – w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym.

Zakres obowiązków:

  • Praca terenowa (możliwe delegacje)
  • Wykonywanie pomiarów terenowych
  • Sporządzanie operatów, dokumentacji geodezyjnej

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne – geodezja
  • Znajomość przepisów ustawy Prawa Geodezyjnego i kartograficznego oraz aktów normatywnych do ustawy.
  • Osoba samodzielna, która będzie potrafiła od początku do końca wykonać prace terenowe związane z np.: mapą do celów projektowych, inwentaryzacją powykonawczą, itp.
  • Prawo jazdy kat B
  • Mile widziana znajomość oprogramowania geodezyjnego: C-Geo, Autocad Civil 3D, Terrasolid

Oferujemy:

  • Umowę o prace / zlecenie / B2B
  • Zarobki w zależności od umiejętności i doświadczenia oraz preferowanej umowy
  • Narzędzia do pracy, samochód służbowy
  • Możliwość szkoleń w zależności od potrzeb indywidualnych dostosowanych pod pracownika
  • Możliwość rozwoju kompetencji w zakresie nauki języka angielskiego, hiszpańskiego oraz niemieckiego z certyfikatem,
  • kwartalne śniadania networkingowe, spotkania szkoleniowo - integracyjne, oraz bardzo ciekawy grafik zajęć dodatkowych na każdy tydzień.
  • Ciągły feeback – zawsze wiesz, czy idziesz w dobrym kierunku!

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087