Fullstack Developer (PHP + Angular)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
24. 6. 2022

Dla jednego z naszych Klientów - polskiego sklepu internetowego, poszukujemy:

Wymagania:

  • Znajomość Symfony 3+ lub dowolnego innego frameworka PHP
  • Znajomość technologii HTML5, CSS3, JavaScript, Angular, Redux, RXJS
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Umiejętność pracy w zwinnym środowisku (Scrum/Kanban/Jira)

Oferujemy:

  • Pracę w pełni zdalną
  • Płatne dni urlopowe na B2B
  • Zniżki na firmowe produkty

Obowiązki:

  • Rozwój zaawansowanej platformy sprzedażowej opartej na mikroserwisach
  • Wdrażanie nowych rozwiązań i funkcjonalności
  • Przebudowa i unowocześnianie obecnej struktury i funkcjonalności serwisów
  • Dbanie o czysty kod

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    55 765
    16 770