Fullstack Developer (Node.js + React)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
1dea
6. 6. 2024

Szukamy doświadczonego programisty Node.js + React.js (fullstack, z naciskiem na znajomość Nodea), który lubi sięgać po nowe rozwiązania i ma głowę pełną pomysłów.

Warunki zaangażowania:

Branża projektu: ubezpieczeniowa

Wakaty: 3 (2x Senior, 1x Regular)

Lokalizacja: 100% zdalnie

Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)

Stawka (ustalana indywidualnie): 135 - 155 PLN netto + VAT / h

Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo

Team projektowy: 12-14 osób

Metodyka zarządzania projektowego: Agile

Proces rekrutacyjny (100% zdalnie):

  • Krótka rozmowa telefoniczna informacyjno-zapoznawcza z rekruterem 1dea (~10 min)
  • Weryfikacja techniczno-projektowa z Klientem (~1 - 1,5 h)
  • (Jeśli OK) Rozmowa zapoznawcza z Managerem Projektu u Klienta (~ 30 min)
  • Decyzja o podjęciu współpracy

Zakres obowiązków

  • Projektowanie, tworzenie i utrzymanie wysoce skalowalnych aplikacji webowych wykorzystujących Node.js i React
  • Rozwijanie interfejsów użytkownika wykorzystując React i biblioteki
  • Opracowywanie logicznej warstwy aplikacji po stronie serwera w Node.js
  • Współpraca z zespołem nad architekturą i implementacją aplikacji
  • Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Udział w procesie wdrażania aplikacji na platformę Azure

Wymagania

  • Minimum 5 lat komercyjnego doświadczenia zawodowego jako programista Fullstack (Node + React)
  • Solidne doświadczenie praktyczne w JavaScript, Node.js i React
  • Znajomość popularnych bibliotek React (Redux, Redux-Saga itp.)
  • Doświadczenie w stosowaniu narzędzi CI/CD (np. Github Actions, Azure DevOps) i konteneryzacji aplikacji (np. Kubernetes) będzie dodatkowym atutem
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość wzorców projektowych
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Angielski na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie (B2+)

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B na czas nieokreślony
  • Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku
  • Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea
  • Cenimy sobie koleżeńskość, otwartość, szacunek, wzajemną pomoc i wsparcie w rozwijaniu kompetencji zarówno własnych, jak i kolegów i koleżanek z zespołu
  • Wspieramy kulturę kreatywności. Każdy członek zespołu ma możliwość proponowania własnych pomysłów i rozwiązań, a jego głos jest zawsze brany pod uwagę

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851