Fullstack developer (java, python)
  • Katowice
fullstack developer (java, python)
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 9. 2024

Poszukujemy utalentowanego programisty Java, który chce współtworzyć przyszłość systemów zarządzania zamówieniami i dostawami,Jeśli masz doświadczenie w inżynierii oprogramowania wieloplatformowego i realizacji projektów, dołącz do zespołu i wspólnie z nami przekształcaj branżę.

W tej roli będziesz odpowiedzialny za projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności, usprawnianie istniejących rozwiązań oraz zapewnienie niezawodności naszych systemów. Będziesz ściśle współpracować z zespołami z innych krajów, angażując się w każdy etap cyklu życia oprogramowania. To doskonała okazja, aby rozwijać swoje umiejętności i mieć realny wpływ na przyszłość technologii w globalnej skali!

Oczekujemy

  • Java: 3-5+ lat doświadczenia (Java SE/EE)
  • Python: 3-5+ lat doświadczenia
  • Frameworki: Spring Boot, Spring MVC, Django, FastAPI
  • ORM: Hibernate
  • Bazy danych: SQL i/lub NoSQL
  • Narzędzia budowania i CI/CD: Jenkins, GitHub
  • Architektura oprogramowania
  • API: Web API, REST
  • Testy automatyczne: JUnit, Selenium, PyTest, Unittest
  • Zarządzanie konfiguracją: GitHub, Jenkins
  • Znajomość metodologii Agile/Scrum

Dodatkowe umiejętności (mile widziane):

  • Chmura: Azure, AWS
  • Konteneryzacja: Docker, Kubernetes
  • Bazy danych: PostgreSQL
  • Platformy i API: ServiceNow, Salesforce, TM Forum Open APIs

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o UoP bezpośrednio u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet benefitów
  • pracę w formie hybrydowej (biuro zlokalizowane w centrum Katowic)
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych i rozwojowych projektach
  • rozwój w międzynarodowym środowisku pracy

Zadania

  • Projektowanie i rozwój skalowalnych systemów (3-warstwowe, oparte na chmurze)
  • Zarządzanie konfiguracją kodu i oprogramowania
  • Dokumentowanie systemów i funkcji
  • Uczestnictwo w ćwiczeniach kodowania i przeglądach kodu
  • Aktywne uczestnictwo w codziennych spotkaniach

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210