Full Stack Web Developer - CRM
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
POLSKIE ePŁATNOŚCI S.A.
16. 9. 2024

Polskie ePłatności (PeP) to lider branży Fintech, działający na rynku od 2010 roku. Firma znajduje się w pierwszej trójce największych na polskim rynku procesorów płatności bezgotówkowych oraz jest częścią międzynarodowej Grupy Nexi-lidera europejskiej branży płatniczej

W związku z dalszym rozwojem zespołu poszukujemy: Senior Full Stack Web Developer

Miejsce pracy: Rzeszów- hybrydowo lub zdalnie 100%

O projekcie:

Jak dobrze wiesz, w stos technologiczny pracy na tym stanowisku wchodzą zarówno zagadnienia typowe dla front-endu, jak i back-endu. Jako Full Stack w PeP będziesz poruszać się między obiema tymi kategoriami rozwijając środowisko Microsoft Dynamics CRM 365. Poprzez tworzenie pluginów i rozwój CRM będziesz miał bezpośredni wpływ na nowe funkcjonalności zapewniające szybkie działanie i niezawodne funkcjonowanie w naszym Pay-techowym biznesie.

Co więcej?

Na pewno nie możemy zapomnieć podstawach, które definiują jakość naszych usług, czyli skupienie się po Twojej stronie na rozwijaniu mechanizmów wymiany danych między systemem CRM, a bazami danych naszymi i naszych partnerów.

Na pewno to nie jest Ci obce, ale…

Do pracy wykorzystujemy głównie Visual Studio oraz Microsoft SQL Server Management Studio.

Pokaż nam co potrafisz!

Zakres obowiązków

  • Tworzenie rozwiązań mających na celu rozwój i utrzymanie systemu CRM (Microsoft Dynamics)
  • Projektowanie, rozwój i wdrażanie rozwiązań obsługujących procesy związane z procesowaniem usług terminalowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Rejestrowanie czasu pracy spędzonej nad zadaniami programistycznymi

Poszukiwane kompetencje

  • Minimum 2 letnie komercyjne doświadczenie
  • Dobra znajomość technologii T-SQL (MS SQL Server minimum 2016)
  • Dobra znajomość .Net Framework 4 lub wyższy
  • Dobra znajomość: ASP.NET WebForms; Angular 11; JavaScript; Visual Studio
  • Mile widziana znajomość: jQuery; CSS 3.0
  • Znajomość serwisów WS I WCF
  • Znajomość Git.
  • Mile widziana znajomość: JIRA, Confluence, Jenkins
  • Mile widziana znajomość systemu CRM- jeśli go nie znasz przeszkolimy Cię i wdrożymy do pracy
  • Znajomości dobrych praktyk programistycznych (Clean code, SOLID itp)

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego.
  • Elastyczna forma zatrudnienia: B2B lub UoP, konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premii MBO po okresie próbnym.
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta Multisport, możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego, możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia, imprezy integracyjne i wiele innych.

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584