Fronted Developer (JS, React)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
27. 9. 2024
25 - 40 USD

Nasz klient to innowacyjna firma edukacyjna, która od 2011 roku rewolucjonizuje sposób nauki online. Specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości kursów online, skupiając się na umiejętnościach takich jak maszynopisanie, słownictwo, pisownia, edukacja cyfrowa oraz rozwój społeczno-emocjonalny. Dzięki gamifikacji i interaktywnym metodom nauki, oferuje unikalne doświadczenie edukacyjne, które angażuje i motywuje uczniów na każdym poziomie zaawansowania. Firma dysponuje zaawansowaną platformą edukacyjną, która umożliwia nauczycielom, szkołom i dystryktom efektywne zarządzanie klasami i śledzenie postępów uczniów. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje talentów do dołączenia do swojego zespołu. Jeśli chcesz mieć realny wpływ na kształtowanie przyszłości edukacji i dołączyć do zespołu ekspertów, to jest to miejsce dla Ciebie.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu frontendowym z użyciem JavaScript.
  • Zaawansowana znajomość React oraz ekosystemu React (m.in. React Hooks, Context API, React Router).
  • Dobra znajomość HTML5, CSS3 oraz nowoczesnych narzędzi frontendowych (np. Webpack, Babel).
  • Doświadczenie z REST API oraz integracją z backendem.
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git.
  • Znajomość narzędzi do testowania (np. Jest, Enzyme).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (praca w środowisku międzynarodowym, raportowanie w języku angielskim).
  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z zespołami z różnych stref czasowych.

Oferujemy:

  • Praca w 100% zdalna.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Współpraca z firmą ze Stanów Zjednoczonych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy nad ciekawymi, międzynarodowymi projektami.
  • Pracę w dynamicznym i wspierającym zespole.

Obowiązki:

  • Tworzenie i rozwój nowoczesnych aplikacji webowych przy użyciu React i JavaScript.
  • Optymalizacja kodu pod kątem wydajności i szybkości ładowania aplikacji.
  • Współpraca z zespołem backendowym oraz designerami w celu dostarczenia spójnych i funkcjonalnych rozwiązań.
  • Pisanie czystego, testowalnego kodu zgodnie z najlepszymi praktykami.
  • Implementacja responsywnych interfejsów użytkownika z naciskiem na UX.
  • Rozwiązywanie problemów i debugowanie aplikacji.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210