Frezer
  • Poznań
Frezer
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
DIF Sp. z o.o.
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Frezer

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • obsługa frezarek sterowanych numerycznie (Heidenhaim, Sinumeric, Fanuc)
  • analiza programu (dobór parametrów skrawania, narzędzi)
  • pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych
  • przygotowanie programów na proste detale (np. 2 otwory + pogłębienia)
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne lub mechaniczne
  • gotowość do pracy w profesjonalnej narzędziowni
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na frezarkach CNC przy produkcji jednostkowej
  • znajomość obsługi maszyn CNC

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • lokalizację w Poznaniu (dogodny dojazd komunikacją miejską)
  • wynagrodzenie zasadnicze zależnie od doświadczenia i umiejętności
  • wynagrodzenie zmienne oparte na czytelnych zasadach
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne umożliwiające zdobycie i podnoszenie kwalifikacji
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy (dla najlepszych rozwój w działach: obróbki skrawaniem, technologii, projektów)
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży motoryzacyjnej
  • elastyczny system ZFŚS

W DIF wszyscy jesteśmy ekspertami od bezpieczeństwa. Od ponad 20 lat produkujemy w naszej poznańskiej fabryce części samochodowe, które ratują życie użytkownikom samochodów. Uchwyty do pasów bezpieczeństwa, a także obudowy do poduszek powietrznych to nasze główne produkty. Produkujemy nasze części w technologii wykrawania na zimno na prasach z użyciem wykrojników wielotaktowych, które sami projektujemy i budujemy. Pracujemy w strukturze międzynarodowej grupy Deville, która posiada fabryki w Polsce, Francji i Czechach. Dzięki międzynarodowemu charakterowi naszej fabryki możemy się rozwijać szybciej i wymieniać doświadczenia w zakresie naszej działalności.

Informujemy, że Administratorem danych jest Dif Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Nieszawskiej 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Poznań
  • Frezer Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 629
    23 889