Frezer CNC
  • Bielsko-Biała
Frezer CNC
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
TechAutomation
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie elementów frezowanych zgodnie z powierzaną dokumentacją (produkcja jednostkowa)
  • wykonywanie elementów mało seryjnych zgodnych z dokumentacją
  • dobór odpowiednich narzędzi skrawających
  • dbanie o stan techniczny maszyn i wykonywanie ich okresowej obsługi technicznej
  • współpraca z Działem Projektowym

WYMAGANIA:
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • minimalne wymagane doswiadczenie 2 lata
  • znajomość przyrządów pomiarowych
  • znajomość technik obróbki skrawaniem
  • umiejętność obsługi programu NX CAM (będzie dodatkowych atutem)
  • znajomość obsługi sterowania Siemens
  • samodzielność, dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie

OFERUJEMY:
  • pracę na pełny etat, dwuzmianowo, zatrudnienie bez żadnych pośredników
  • wysokie wynagrodzenie dla doświadczonego operatora
  • przyjazną atmosferę i kulturę pracy
  • możliwość zdobywania nowego doswiadczenia
  • prace na nowych maszynach i nowoczesnym oprogramowaniu CAM
  • stabilną ścieżkę kariery
  • jasne warunki pracy i płacy