Fizjoterapeuta domowy Gmina Żyrardów
  • Żyrardów
Żyrardów, Żyrardów, Mazowieckie, Polska
Centrum Medyczne Habilitas
22. 3. 2024

Centrum Medyczne Habilitas rozpoczyna rekrutację na stanowisko fizjoterapeuty domowego na terenie Gminy Żyrardów.
Oferta pracy może stanowić podstawowe lub dodatkowe źródło dochodu dla fizjoterapeuty.
Wymagania:
-wykształcenie wyższe (licencjackie, magisterskie, jednolite magisterskie)
-prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty,
-mile widziane minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe,
-umiejętność obsługi komputera i aplikacji mobilnych,
-zaangażowanie w pracę,
-mile widziane certyfikaty potwierdzające ukończenie szkoleń zawodowych,
-mile widziane doświadczenie w wizytach domowych.
Zapewniamy:
-szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe,
-pracę w nowoczesnej placówce,
-atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
-możliwość rozwoju zawodowego,
-elastyczne godziny pracy
Preferowane formy zatrudnienia:
-własna działalność gospodarcza,
-umowa zlecenie.
Obowiązki :
-realizacja określonego cyklu terapeutycznego,
-prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z przepisami prawa,
-znajomość testów rekomendowanych przez KIF, niezbędnych do określenia planu i zakresu fizjoterapii oraz oczekiwanych efektów postępowania fizjoterapeutycznego,
- zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom, kierując się ich najwyższym dobrem oraz poszanowaniem podmiotowości i godności osobistej
Wymiar czasu pracy do ustalenia
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV przez portal LENTO.
Warunkiem koniecznym, przed przystąpieniem do rekrutacji jest zawarcie w CV następującego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Habilitas Sp. z o.o., Żyrardów ul. Mieczysławowska 10/26, 96-300 Żyrardów, NIP: 8381878984, REGON 523225270, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

  • Praca Żyrardów
  • Żyrardów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    122 503
    19 871